Zakázková výroba nábytku
Na Pilách 249, Oldřichov v Hájích (Liberec)
Tel.: 605 522 225, Email: Info@tjz.cz
 
   
 
     
 

Kontakt / O nás 

 

Truhlářství Jaromír ZDENĚK

Na Pilách 249, 
Oldřichov v Hájích
463 31 (pošta Chrastava)
okres Liberec

IČO: 46032886
DIČ: CZ7105112608

GPS:  50°50'32"N, 15°5'47"E 

 

>> zobrazit větší mapu

>> přejít na mapy.cz 


 

 


Cesta k nám autem z Liberce

Z liberecké dálnice sledujte směr na Frýdlant. Za Libercem v obci Mníšek odbočte vpravo (směr Lázně Libverda) přes most a pokračujte 3,2 km po hlavní do Oldřichova v Hájích. Zde zabočte doprava mezi hospodu a obchod pod železniční viadukt. Za viaduktem pokračujte doprava 1,2 km.

O nás – výrobní technologie

Firmu Truhlářství Jaromír Zdeněk jsem založil v roce 1992, kdy jsem odešel ze zaměstnání v oboru dřevo – kovo modelář, kterým jsem i vyučen. V přilehlých prostorách rodinného domu a stroji na úvěr jsem začal realizovat své první zakázky, v té době zejména pro stavební firmy, ale i širokou veřejnost.

Po několika letech jsem zakoupil pozemek se starou dílnou a po rekonstrukci části objektu přestěhoval firmu do nových prostor. Zde začalo období výroby pro firmy Indeco – vestavěné skříně, Caster – patrová lůžka, 4IN – kuchyně, veřejné interiéry, Drogerie Teta – prodejny, a Ostatní(projekční kanceláře, atd.)

V roce 2007 jsme realizovali projekt: pořízení provozovny k zefektivnění a rozšíření výroby. Tento projekt za 3 miliony korun byl spolufinancován Evropskou unií a Libereckým krajem a to částkou 650 tisíc korun. V roce 2007 přestavujeme budovu bývalé pily LČR v Oldřichově v Hájích a zahajujeme zde výrobu.

V současné době pokračujeme v zakázkové výrobě nábytku, zejména kuchyní, vestavěných skříní, vybavení obchodů a zakázkové truhlářské výrobě. Dále vyrábíme pro firmy série atypických výrobků pro reklamní účely, obaly atp.. Zpracováváme dřevo, dýhované mat., lamino, kovolamináty a ostatní dekorovací materiály. Jsme nakloněni novým výrobním postupům a materiálům. Abychom se udrželi v tomto trendu, odebíráme časopisy a navštěvujeme výstavy v oboru dřevozpracovatelství. Dílna je vybavena klasickými dřevoobráběcími stroji na obrábění masivního dřeva a stroji pro zpracování deskových materiálů a nábytkových hran. Naší prioritou je individualita výroby pro každého jednotlivého zákazníka tak, abychom maximálně vyhověli jeho potřebám od návrhu díla po výběr materiálu. Zhotovené výrobky montujeme vlastní silou a nikoli prostřednictvím montážní firmy, pro dosažení vysoké kvality.